Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Казански - изток
Одринска епопея 5
78 900 €
154 314.99 лв.

(1 214 €, 2 374.38 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:02 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 294 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
8-ми от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

? Тристаен апартамент до парк Артилерийски светъл имот с потенциал

НЕВАДОМ недвижими имоти предлага ексклузивно апартамент с отлична локация в кв. Казански-изток, на метри от парк Артилерийски .

Жилището е разположено на последен етаж в саниран блок с асансьор и обновен покрив. Апартаментът е за ремонт, но предлага отлична основа за модерен и функционален дом според Вашия вкус.

? Площ: 65 кв.м
? Етаж: 8 от 8

? Мазе

? Имотът позволява преустройство и обособяване на две спални с дневна, което го прави отличен избор както за семейно жилище, така и за инвестиция.

? Сменена дограма
? Саниран блок
? Обновен покрив
? Поддържани общи части
? Свободно паркиране

Голямото предимство на имота е локацията тих район с парк, магазини, училища, детски градини и удобен градски транспорт.

Подходящ за хора, които търсят жилище с добра площ и възможност да го завършат изцяло по свой стил и нужди.

? Цена: 81 000

Особености
Панел
Асансьор
Контрол на достъпа
Саниран
За ремонт
За контакт:
0878575518
Агенция:
НЕВАДОМ
0878575518
НЕВАДОМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
nevadom.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, бул.Славянски 45,етаж 2,офис 8
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Казански - изток
Одринска епопея 5
Обява: 1c177752897682573

78 900 €
154 314.99 лв.
История на цената
(1 214 €, 2 374.38 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Казански - изток, Одринска епопея 5

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност